Logo

Magazyn na sprzedaż, 438,78 m², oferta nr FRP-HS-198501

660 000 zł

1 504 zł /m²

Rata 3 088 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Hala z oferty Nieruchomości Furman

Jastrowie

Magazyn 438,78 m², oferta nr , FRP-HS-198501, Jastrowie
FRP-HS-198501 - zdjęcie nr 0
FRP-HS-198501 - zdjęcie nr 1
FRP-HS-198501 - zdjęcie nr 2
FRP-HS-198501 - zdjęcie nr 3
FRP-HS-198501 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 438.78 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 504 zł

Powierzchnia:

438,78 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą