Logo

Magazyn na sprzedaż, 1 670,00 m², oferta nr CPI-HS-1216-14

790 000 zł

473 zł /m²

Rata 3 696 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Hala z oferty Capital Invest

Dąbie

Magazyn 1 670,00 m², oferta nr , CPI-HS-1216-14, Dąbie
CPI-HS-1216-14 - zdjęcie nr 0
CPI-HS-1216-14 - zdjęcie nr 1
CPI-HS-1216-14 - zdjęcie nr 2
CPI-HS-1216-14 - zdjęcie nr 3
CPI-HS-1216-14 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 1670 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

473 zł

Powierzchnia:

1 670,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą