Logo

Magazyn na sprzedaż, 1 950,00 m², oferta nr 11364

4 200 000 zł

2 154 zł /m²

Rata 19 651 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Częstochowa

Magazyn 1 950,00 m², oferta nr , 11364, Częstochowa
Lokalizacja magazynu 1950 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 154 zł

Powierzchnia:

1 950,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą