Logo

Magazyn na sprzedaż, 13 792,90 m², oferta nr 958

4 059 000 zł

294 zł /m²

Rata 18 991 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Chełm, Wojsławicka

Magazyn 13 792,90 m², oferta nr , 958, Chełm, Wojsławicka
958 - zdjęcie nr 0
958 - zdjęcie nr 1
958 - zdjęcie nr 2
958 - zdjęcie nr 3
958 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 13792.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

294 zł

Powierzchnia:

13 792,90 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą