Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 81,00 m², oferta nr SLMAKE458

145 000 zł

1 790 zł /m²

Rata 678 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Zielonka

Lokal użytkowy 81,00 m², oferta nr , SLMAKE458, Zielonka
SLMAKE458 - zdjęcie nr 0
SLMAKE458 - zdjęcie nr 1
SLMAKE458 - zdjęcie nr 2
SLMAKE458 - zdjęcie nr 3
SLMAKE458 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 790 zł

Powierzchnia:

81,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą