Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 93,04 m², oferta nr 166440227

500 000 zł

5 374 zł /m²

Rata 2 339 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Zachód Nieruchomości Adam Zawada

Zielona Góra, Meteor

Lokal użytkowy 93,04 m², oferta nr , 166440227, Zielona Góra, Meteor
166440227 - zdjęcie nr 0
166440227 - zdjęcie nr 1
166440227 - zdjęcie nr 2
166440227 - zdjęcie nr 3
166440227 - zdjęcie nr 4
166440227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

5 374 zł

Powierzchnia:

93,04 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą