Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 56,70 m², oferta nr 165880227

4 200 zł

74 zł /m²

Lokal użytkowy z oferty Zachód Nieruchomości Adam Zawada

Zielona Góra, Kupiecka

Lokal użytkowy 56,70 m², oferta nr , 165880227, Zielona Góra, Kupiecka
165880227 - zdjęcie nr 0
165880227 - zdjęcie nr 1
165880227 - zdjęcie nr 2
165880227 - zdjęcie nr 3
165880227 - zdjęcie nr 4
165880227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

74 zł

Powierzchnia:

56,70 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą