Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 160,00 m², oferta nr 160610227

19 200 zł

120 zł /m²

Lokal użytkowy z oferty Zachód Nieruchomości Adam Zawada

Zielona Góra

Lokal użytkowy 160,00 m², oferta nr , 160610227, Zielona Góra
160610227 - zdjęcie nr 0
160610227 - zdjęcie nr 1
160610227 - zdjęcie nr 2
160610227 - zdjęcie nr 3
160610227 - zdjęcie nr 4
160610227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

120 zł

Powierzchnia:

160,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą