Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 26,70 m², oferta nr 161430227

270 000 zł

10 112 zł /m²

Rata 1 263 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Zachód Nieruchomości Adam Zawada

Zielona Góra

Lokal użytkowy 26,70 m², oferta nr , 161430227, Zielona Góra
161430227 - zdjęcie nr 0
161430227 - zdjęcie nr 1
161430227 - zdjęcie nr 2
161430227 - zdjęcie nr 3
161430227 - zdjęcie nr 4
161430227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

10 112 zł

Powierzchnia:

26,70 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą