Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 85,76 m², oferta nr 161270227

5 146 zł

60 zł /m²

Lokal użytkowy z oferty Zachód Nieruchomości Adam Zawada

Zielona Góra

Lokal użytkowy 85,76 m², oferta nr , 161270227, Zielona Góra
161270227 - zdjęcie nr 0
161270227 - zdjęcie nr 1
161270227 - zdjęcie nr 2
161270227 - zdjęcie nr 3
161270227 - zdjęcie nr 4
161270227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

60 zł

Powierzchnia:

85,76 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą