Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 1 200,00 m², oferta nr LOKY986

5 000 000 zł

4 167 zł /m²

Rata 23 394 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Zduńska Wola

Lokal użytkowy 1 200,00 m², oferta nr , LOKY986, Zduńska Wola
LOKY986 - zdjęcie nr 0
LOKY986 - zdjęcie nr 1
LOKY986 - zdjęcie nr 2
LOKY986 - zdjęcie nr 3
LOKY986 - zdjęcie nr 4
LOKY986 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

4 167 zł

Powierzchnia:

1 200,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą