Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 3 400,00 m²

9 750 000 zł

2 868 zł /m²

Rata 45 618 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 3400 m², Moniuszki 11, Żary

Żary, Moniuszki 11

Lokal użytkowy 3 400,00 m², oferta nr , 10423867, Żary, Moniuszki 11
10423867 - zdjęcie nr 0
10423867 - zdjęcie nr 1
10423867 - zdjęcie nr 2
10423867 - zdjęcie nr 3
10423867 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 3400 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 868 zł

Powierzchnia:

3 400,00 m²

Data aktualizacji: 2026-05-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą