Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 66,44 m², oferta nr 44380

697 620 zł

10 500 zł /m²

Rata 3 264 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Sołtysowicka

Lokal użytkowy 66,44 m², oferta nr , 44380, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Sołtysowicka
44380 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja lokalu użytkowego 66.44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

10 500 zł

Powierzchnia:

66,44 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą