Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 560,00 m², oferta nr 36385

2 600 000 zł

4 643 zł /m²

Rata 12 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole

Lokal użytkowy 560,00 m², oferta nr , 36385, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole
36385 - zdjęcie nr 0
36385 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 560 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

4 643 zł

Powierzchnia:

560,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą