Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 60,00 m², oferta nr 9778/2089/OLW

5 200 zł

87 zł /m²

Rata 24 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty homfi

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Swobodna

Lokal użytkowy 60,00 m², oferta nr , 9778/2089/OLW, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Swobodna
9778/2089/OLW - zdjęcie nr 0
9778/2089/OLW - zdjęcie nr 1
9778/2089/OLW - zdjęcie nr 2
9778/2089/OLW - zdjęcie nr 3
9778/2089/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 60 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

87 zł

Powierzchnia:

60,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą