Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr NULE522

1 700 000 zł

10 000 zł /m²

Rata 7 954 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki

Lokal użytkowy 170,00 m², oferta nr , NULE522, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki
NULE522 - zdjęcie nr 0
NULE522 - zdjęcie nr 1
NULE522 - zdjęcie nr 2
NULE522 - zdjęcie nr 3
NULE522 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 170 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

10 000 zł

Powierzchnia:

170,00 m²

Piętro:

parter

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą