Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 71,91 m², oferta nr 27220

399 000 zł

5 549 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Średzka

Lokal użytkowy 71,91 m², oferta nr , 27220, Wrocław, Fabryczna, Średzka
27220 - zdjęcie nr 0
27220 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 71.91 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 549 zł

Powierzchnia:

71,91 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą