Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 57,00 m², oferta nr 30010117

545 000 zł

9 561 zł /m²

Rata 2 550 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Oleśnicka

Lokal użytkowy 57,00 m², oferta nr , 30010117, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Oleśnicka
30010117 - zdjęcie nr 0
30010117 - zdjęcie nr 1
30010117 - zdjęcie nr 2
30010117 - zdjęcie nr 3
30010117 - zdjęcie nr 4
30010117 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

9 561 zł

Powierzchnia:

57,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą