Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 4,00 m², oferta nr DYMO436

3 321 000 zł

830 250 zł /m²

Rata 15 538 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Warszawa, Włochy

Lokal użytkowy 4,00 m², oferta nr , DYMO436, Warszawa, Włochy, Włochy
DYMO436 - zdjęcie nr 0
DYMO436 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja lokalu użytkowego 4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

830 250 zł

Powierzchnia:

4,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą