Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 33,41 m², oferta nr 964/6700/OLW

3 675 zł

110 zł /m²

Rata 17 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty LOCO Commercial

Warszawa, Włochy, Geologiczna

Lokal użytkowy 33,41 m², oferta nr , 964/6700/OLW, Warszawa, Włochy, Włochy, Geologiczna
964/6700/OLW - zdjęcie nr 0
964/6700/OLW - zdjęcie nr 1
964/6700/OLW - zdjęcie nr 2
964/6700/OLW - zdjęcie nr 3
964/6700/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 33.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

110 zł

Powierzchnia:

33,41 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą