Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 25,69 m², oferta nr 61/9046/OLS

462 000 zł

17 984 zł /m²

Rata 2 162 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Bracia Strzelczyk Nieruchomości

Warszawa, Włochy, Aleje Jerozolimskie

Lokal użytkowy 25,69 m², oferta nr , 61/9046/OLS, Warszawa, Włochy, Włochy, Aleje Jerozolimskie
61/9046/OLS - zdjęcie nr 0
61/9046/OLS - zdjęcie nr 1
61/9046/OLS - zdjęcie nr 2
61/9046/OLS - zdjęcie nr 3
61/9046/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 25.69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

17 984 zł

Powierzchnia:

25,69 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą