Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 952,00 m², oferta nr 40922

5 900 000 zł

6 197 zł /m²

Rata 27 605 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 952 m², Warszawa Wawer (Wawer)

Warszawa, Wawer

Lokal użytkowy 952,00 m², oferta nr , 40922, Warszawa, Wawer, Wawer
40922 - zdjęcie nr 0
40922 - zdjęcie nr 1
40922 - zdjęcie nr 2
40922 - zdjęcie nr 3
40922 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 952 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

6 197 zł

Powierzchnia:

952,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą