Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 79,12 m², oferta nr PEKY315

879 000 zł

11 110 zł /m²

Rata 4 113 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Warszawa, Ursynów

Lokal użytkowy 79,12 m², oferta nr , PEKY315, Warszawa, Ursynów, Ursynów
PEKY315 - zdjęcie nr 0
PEKY315 - zdjęcie nr 1
PEKY315 - zdjęcie nr 2
PEKY315 - zdjęcie nr 3
PEKY315 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 79.12 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

11 110 zł

Powierzchnia:

79,12 m²

Piętro:

parter

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą