Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 190,00 m², oferta nr 1950/3098/OLW

12 350 zł

65 zł /m²

Rata 58 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Praga Południe

Lokal użytkowy 190,00 m², oferta nr , 1950/3098/OLW, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe
1950/3098/OLW - zdjęcie nr 0
Lokalizacja lokalu użytkowego 190 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

65 zł

Powierzchnia:

190,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą