Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 40,83 m², oferta nr 818966

763 521 zł

18 700 zł /m²

Rata 3 572 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Homest Polska

Warszawa, Praga Południe, Przeworska

Lokal użytkowy 40,83 m², oferta nr , 818966, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Przeworska
818966 - zdjęcie nr 0
818966 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 40.83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

18 700 zł

Powierzchnia:

40,83 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą