Lokal użytkowy do wynajęcia, 200,00 m², oferta nr 4091/3098/OLW
17 500 zł
88 zł /m²
Rata 82 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Lokal użytkowy z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.
Warszawa, Praga Południe

7
Cena za m²:
88 zł
Powierzchnia:
200,00 m²
Piętro:
1 piętro
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą