Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 108,00 m², oferta nr 833/6700/OLW

10 800 zł

100 zł /m²

Rata 51 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty LOCO Commercial

Warszawa, Praga Południe, Żupnicza

Lokal użytkowy 108,00 m², oferta nr , 833/6700/OLW, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Żupnicza
833/6700/OLW - zdjęcie nr 0
833/6700/OLW - zdjęcie nr 1
833/6700/OLW - zdjęcie nr 2
833/6700/OLW - zdjęcie nr 3
833/6700/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 108 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

108,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą