Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 555,00 m², oferta nr 3406/3098/OLW

34 688 zł

63 zł /m²

Rata 162 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów

Lokal użytkowy 555,00 m², oferta nr , 3406/3098/OLW, Warszawa, Mokotów, Mokotów
3406/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3406/3098/OLW - zdjęcie nr 1
3406/3098/OLW - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

63 zł

Powierzchnia:

555,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą