Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 77,00 m², oferta nr WIL308810

1 490 000 zł

19 351 zł /m²

Rata 6 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Wilsons Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Przejazd

Lokal użytkowy 77,00 m², oferta nr , WIL308810, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Przejazd
Lokalizacja lokalu użytkowego 77 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

19 351 zł

Powierzchnia:

77,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą