Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 400,00 m², oferta nr 727/6700/OLS

9 000 000 zł

22 500 zł /m²

Rata 42 109 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty LOCO Commercial

Warszawa, Bemowo, Człuchowska

Lokal użytkowy 400,00 m², oferta nr , 727/6700/OLS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Człuchowska
727/6700/OLS - zdjęcie nr 0
727/6700/OLS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja lokalu użytkowego 400 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

22 500 zł

Powierzchnia:

400,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą