Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 122,19 m², oferta nr PRP-LS-75268

1 698 441 zł

13 900 zł /m²

Rata 7 947 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Warszawa, Bemowo, Lazurowa

Lokal użytkowy 122,19 m², oferta nr , PRP-LS-75268, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Lazurowa
PRP-LS-75268 - zdjęcie nr 0
PRP-LS-75268 - zdjęcie nr 1
PRP-LS-75268 - zdjęcie nr 2
PRP-LS-75268 - zdjęcie nr 3
PRP-LS-75268 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 122.19 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

13 900 zł

Powierzchnia:

122,19 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą