Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 210,00 m², oferta nr 14/14328/OLS

370 000 zł

1 762 zł /m²

Rata 1 731 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Nieruchomości Sowa

Wałbrzych, Śródmieście

Lokal użytkowy 210,00 m², oferta nr , 14/14328/OLS, Wałbrzych, Śródmieście
14/14328/OLS - zdjęcie nr 0
14/14328/OLS - zdjęcie nr 1
14/14328/OLS - zdjęcie nr 2
14/14328/OLS - zdjęcie nr 3
14/14328/OLS - zdjęcie nr 4
14/14328/OLS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

1 762 zł

Powierzchnia:

210,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą