Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 3 000,00 m², oferta nr 28/14328/OOS

5 990 000 zł

1 997 zł /m²

Rata 28 026 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Nieruchomości Sowa

Wałbrzych, Śródmieście

Lokal użytkowy 3 000,00 m², oferta nr , 28/14328/OOS, Wałbrzych, Śródmieście
28/14328/OOS - zdjęcie nr 0
28/14328/OOS - zdjęcie nr 1
28/14328/OOS - zdjęcie nr 2
28/14328/OOS - zdjęcie nr 3
28/14328/OOS - zdjęcie nr 4
28/14328/OOS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

1 997 zł

Powierzchnia:

3 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą