Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 54,00 m², oferta nr 678/14328/OLW

3 000 zł

56 zł /m²

Rata 14 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Nieruchomości Sowa

Wałbrzych, Biały Kamień, gen. Władysława Andersa

Lokal użytkowy 54,00 m², oferta nr , 678/14328/OLW, Wałbrzych, Biały Kamień, gen. Władysława Andersa
678/14328/OLW - zdjęcie nr 0
678/14328/OLW - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 54 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

56 zł

Powierzchnia:

54,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą