Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 30,00 m², oferta nr CPI-LS-1672-7

299 000 zł

9 967 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Capital Invest

Wadowice

Lokal użytkowy 30,00 m², oferta nr , CPI-LS-1672-7, Wadowice
CPI-LS-1672-7 - zdjęcie nr 0
CPI-LS-1672-7 - zdjęcie nr 1
CPI-LS-1672-7 - zdjęcie nr 2
CPI-LS-1672-7 - zdjęcie nr 3
CPI-LS-1672-7 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 30 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

9 967 zł

Powierzchnia:

30,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą