Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 74,00 m², oferta nr PRP-LS-72364

155 000 zł

2 095 zł /m²

Rata 725 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Wąchock

Lokal użytkowy 74,00 m², oferta nr , PRP-LS-72364, Wąchock
PRP-LS-72364 - zdjęcie nr 0
PRP-LS-72364 - zdjęcie nr 1
PRP-LS-72364 - zdjęcie nr 2
PRP-LS-72364 - zdjęcie nr 3
PRP-LS-72364 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 095 zł

Powierzchnia:

74,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą