Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 13,00 m², oferta nr NGK-LS-338

154 900 zł

11 915 zł /m²

Rata 725 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Prawobrzeże, Majowe, Kosynierów

Lokal użytkowy 13,00 m², oferta nr , NGK-LS-338, Szczecin, Prawobrzeże, Majowe, Kosynierów
NGK-LS-338 - zdjęcie nr 0
NGK-LS-338 - zdjęcie nr 1
NGK-LS-338 - zdjęcie nr 2
NGK-LS-338 - zdjęcie nr 3
NGK-LS-338 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 13 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

11 915 zł

Powierzchnia:

13,00 m²

Piętro:

parter

Data aktualizacji: 2025-01-07

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą