Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 1 200,00 m², oferta nr 162/3098/OOS

14 500 000 zł

12 083 zł /m²

Rata 67 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Szczecin

Lokal użytkowy 1 200,00 m², oferta nr , 162/3098/OOS, Szczecin
162/3098/OOS - zdjęcie nr 0
162/3098/OOS - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

12 083 zł

Powierzchnia:

1 200,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą