Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 350,00 m², oferta nr 1/14328/OHS

780 000 zł

2 229 zł /m²

Rata 3 649 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Nieruchomości Sowa

Świebodzice

Lokal użytkowy 350,00 m², oferta nr , 1/14328/OHS, Świebodzice
1/14328/OHS - zdjęcie nr 0
1/14328/OHS - zdjęcie nr 1
1/14328/OHS - zdjęcie nr 2
1/14328/OHS - zdjęcie nr 3
1/14328/OHS - zdjęcie nr 4
1/14328/OHS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

2 229 zł

Powierzchnia:

350,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą