Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 60,00 m², oferta nr 30/14328/OLS

149 000 zł

2 483 zł /m²

Rata 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Nieruchomości Sowa

Świebodzice

Lokal użytkowy 60,00 m², oferta nr , 30/14328/OLS, Świebodzice
30/14328/OLS - zdjęcie nr 0
30/14328/OLS - zdjęcie nr 1
30/14328/OLS - zdjęcie nr 2
30/14328/OLS - zdjęcie nr 3
30/14328/OLS - zdjęcie nr 4
30/14328/OLS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

2 483 zł

Powierzchnia:

60,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą