Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 2 653,10 m², oferta nr 10521/3186/OOS

2 270 400 zł

856 zł /m²

Rata 10 623 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 2653.1 m², Tadeusza Kościuszki, Suwałki

Suwałki, Tadeusza Kościuszki

Lokal użytkowy 2 653,10 m², oferta nr , 10521/3186/OOS, Suwałki, Tadeusza Kościuszki
10521/3186/OOS - zdjęcie nr 0
Lokalizacja lokalu użytkowego 2653.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

856 zł

Powierzchnia:

2 653,10 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą