Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 5,00 m², oferta nr WLFUMY244

900 zł

180 zł /m²

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Suchy Las

Lokal użytkowy 5,00 m², oferta nr , WLFUMY244, Suchy Las
WLFUMY244 - zdjęcie nr 0
WLFUMY244 - zdjęcie nr 1
WLFUMY244 - zdjęcie nr 2
WLFUMY244 - zdjęcie nr 3
WLFUMY244 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

180 zł

Powierzchnia:

5,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą