Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 335,00 m², oferta nr WLGIFI508

18 500 zł

55 zł /m²

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Stefanowo, Graniczna

Lokal użytkowy 335,00 m², oferta nr , WLGIFI508, Stefanowo, Graniczna
WLGIFI508 - zdjęcie nr 0
WLGIFI508 - zdjęcie nr 1
WLGIFI508 - zdjęcie nr 2
WLGIFI508 - zdjęcie nr 3
WLGIFI508 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 335 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

55 zł

Powierzchnia:

335,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą