Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 100,00 m², oferta nr WLJENE305

9 900 zł

99 zł /m²

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Stalowa Wola, Poniatowskiego

Lokal użytkowy 100,00 m², oferta nr , WLJENE305, Stalowa Wola, Poniatowskiego
WLJENE305 - zdjęcie nr 0
WLJENE305 - zdjęcie nr 1
WLJENE305 - zdjęcie nr 2
WLJENE305 - zdjęcie nr 3
WLJENE305 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 100 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

99 zł

Powierzchnia:

100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą