Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 327,00 m², oferta nr IN567421

3 500 000 zł

10 703 zł /m²

Rata 16 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty InVilla Nieruchomości

Sopot, Armii Krajowej

Lokal użytkowy 327,00 m², oferta nr , IN567421, Sopot, Armii Krajowej
IN567421 - zdjęcie nr 0
IN567421 - zdjęcie nr 1
IN567421 - zdjęcie nr 2
IN567421 - zdjęcie nr 3
IN567421 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 327 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

10 703 zł

Powierzchnia:

327,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą