Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 59,00 m², oferta nr SLNILU971

279 000 zł

4 729 zł /m²

Rata 1 305 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Sępólno Krajeńskie, Plac Wolności

Lokal użytkowy 59,00 m², oferta nr , SLNILU971, Sępólno Krajeńskie, Plac Wolności
SLNILU971 - zdjęcie nr 0
SLNILU971 - zdjęcie nr 1
SLNILU971 - zdjęcie nr 2
SLNILU971 - zdjęcie nr 3
SLNILU971 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

4 729 zł

Powierzchnia:

59,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą