Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 81,00 m², oferta nr 72/18541/OLW

10 000 zł

123 zł /m²

Rata 47 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Kodus Edyta Maternowska

Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze

Lokal użytkowy 81,00 m², oferta nr , 72/18541/OLW, Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze
72/18541/OLW - zdjęcie nr 0
72/18541/OLW - zdjęcie nr 1
72/18541/OLW - zdjęcie nr 2
72/18541/OLW - zdjęcie nr 3
72/18541/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

123 zł

Powierzchnia:

81,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą