Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 274,00 m², oferta nr 57/18541/OLW

30 140 zł

110 zł /m²

Rata 141 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Kodus Edyta Maternowska

Rzeszów, Fryderyka Szopena

Lokal użytkowy 274,00 m², oferta nr , 57/18541/OLW, Rzeszów, Fryderyka Szopena
57/18541/OLW - zdjęcie nr 0
57/18541/OLW - zdjęcie nr 1
57/18541/OLW - zdjęcie nr 2
57/18541/OLW - zdjęcie nr 3
57/18541/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 274 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

110 zł

Powierzchnia:

274,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą