Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 98,00 m², oferta nr 55/18541/OLW

12 250 zł

125 zł /m²

Rata 57 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Kodus Edyta Maternowska

Rzeszów, Fryderyka Szopena

Lokal użytkowy 98,00 m², oferta nr , 55/18541/OLW, Rzeszów, Fryderyka Szopena
55/18541/OLW - zdjęcie nr 0
55/18541/OLW - zdjęcie nr 1
55/18541/OLW - zdjęcie nr 2
55/18541/OLW - zdjęcie nr 3
55/18541/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 98 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

125 zł

Powierzchnia:

98,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą