Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 700,00 m², oferta nr 1/13719/OOS

7 800 000 zł

11 143 zł /m²

Rata 36 494 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Joker House Nieruchomości Dawid Koper

Rzeszów

Lokal użytkowy 700,00 m², oferta nr , 1/13719/OOS, Rzeszów
1/13719/OOS - zdjęcie nr 0
1/13719/OOS - zdjęcie nr 1
1/13719/OOS - zdjęcie nr 2
1/13719/OOS - zdjęcie nr 3
1/13719/OOS - zdjęcie nr 4
1/13719/OOS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

11 143 zł

Powierzchnia:

700,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą